Půjčka od soukromníka ihned bez čekání

Nabídek půjček od soukromých investorů jsou plné inzerce půjček. Půjčky ihned od soukromníka je výhodnější než nabídky nebankovních společností, jaké to má výhody a nevýhody když vám někdo půjčí vlastní peníze?

Peníze od soukromníka

Soukromá osoba vám většinou dá hotovost na ruku na směnku kde se upisujete dlužnou částkou. Zde jsou jistá úskalí. Může se vám také stát, že když dorazíte na schůzku zjistíte, že se nejedná o osobu, ale o firmu. Záleží pak co vám nabídnou, ale nestává se to často. I zde je potřeba být obezřetný, protože i zde se pohybují podvodníci.

Na co si dát hlavně pozor

Zásadně se vyhýbejte nabídkám kde po vás budou chtít jakýkoliv poplatek ještě před tím než vůbec uvidíte peníze. Je zde velká pravděpodobnost, že peníze nedostanete a nikdy už ani neuvidíte dotyčnou osobu a spolu s ním nenávratně zmizí i váš poplatek, který bývá v řádu i několika tisíc korun.

Bez registru a bez schvalování

Hlavní výhodou, kterou půjčka od soukromníka na směnku je, že neprocházíte složitým schvalovacím procesem a půjčku dostanete okamžitě v hotovosti. To je velkým plusem. Dále ani nemusíte dokazovat váš příjem a přesto půjčku dostanete. Pokud jste u nebankovních firem neuspěli zde je skoro stoprocentní šance, že uspějete.

Půjčka od soukromníka bez poplatku

Pokud je známo tak zatím nikdo takovou nenabízí. Vždy tedy zaplatíte něco navíc. V případě, že nechcete nic přeplácet musíte se obrátit na nebankovní sektor kde se běžně nabízejí.