Půjčka s doložením příjmů

Výhoda této půjčky je v tom, že dosáhnete na vyšší částky a za lepších podmínek. Když potřebujete půjčit několik desítek tisíc bez prokázání příjmů to nepůjde. Mít stále zaměstnání se Vám rozhodně vyplatí. Představa, že Vám někde půjčí 150.000 Kč a více bez dokladů je mylná.

V případě, že Vám někdo nabízí půjčky na vysoké částky bez dokladování mějte se na pozoru. Je to velice rizikové. Důkladně si pročtěte podmínky takového úvěru. Mohou být přinejmenším neadekvátní k tomu co dostanete. To samé platí i v případě, že by to měla být vysoká půjčka registru.

U velkých částek se nemusíte zaměřovat jen na nebankovní sektor. Vaše první kroky by měli vést do banky kde máte účet. Vzhledem k tomu, že tam mají přehled o Vašich příjmech a výdajích bude vyřízení snadnější než všude jinde kde Vás nenají a budou si chtít vše prověřit. To vždy nějaký čas zabere.

U nebankovních firem je, ale také z čeho vybírat. Aby to i zde byla půjčka bez rizika musíte nějaký čas věnovat jejímu výběru. Především se vyhýbejte těm kde je požadována nepřiměřená zástava a poplatky předem nebo vratná záloha. Za těchto požadavků si rozhodně nikdy nepůjčujte ani pokud půjde o lákavou nabídku s nízkým úročením.