Půjčka v hotovosti přímo do vašich rukou

Život přináší nenadálá překvapení, která mohou zamávat s téměř každým rodinným rozpočtem. Zvláště pokud máte i děti může být nečekaných výdajů najednou několik. Jak lze takovou nenadálou situaci finanční tísně řešit? Můžete využít půjčky v hotovosti.

Co vám hotovostní půjčka přinese

Jaké jsou přednosti této půjčky? Jedná se o půjčku, která je vyplácena přímo do vašich rukou. Obchodní zástupce poskytovatele úvěru vás navštíví a na základě posouzení vašich příjmů za poslední tři měsíce navrhne optimální výši týdenní splátky. Stejně jako se půjčka v hotovosti vyplácí se i v hotovosti splácí – opět do rukou obchodního zástupce. Výhodou je i to, že obchodní zástupce dobře zná vaši situaci a v případě, že se dostanete do problémů, vám pomůže nastalé problémy řešit. Nemusíte se obávat sankčních poplatků z prodlení – pokud se dostanete do problémů. Obchodní zástupce váš navštíví a navrhne oboustranně přijatelné řešení.
Právě proto, že peníze nevracíte anonymně na účet, ale přímo obchodnímu zástupci v týdenních intervalech, není třeba sankčních poplatků. S obchodním zástupcem navážete vztah, který stojí za vysokou platební morálkou klientů jako jste vy a případné problémy vyřešíte hned jak nastanou.

Úvěrové podmínky

Stejně jako u jakékoli jiné půjčky je třeba i u této velmi dobře studovat úvěrové podmínky. Měli byste si být jisti, že věc nebo služba na kterou si půjčujete je opravdu nezbytná. Dále byste měli volit takovou výši úvěru, aby výše měsíční splátky váš rodinný rozpočet nijak zásadně nezatížila. A v neposlední řadě byste se měli zaměřit na to jak vlastně drahý úvěr je. Tj. kolik přeplatíte. Po přečtení smluvních podmínek vám musí být jasné kolik si půjčujete, na jak dlouho, co vás to bude stát a případně co se bude dít v případě, že splácet přestanete.
Kolik si můžete takto v hotovosti půjčit? Většinou od 4.000,– do 50.000,–, které splácíte v týdenních intervalech po dobu několika desítek týdnů (jak si dohodnete s vaším obchodním zástupcem). Tato půjčka je bez ručitele i jiného zajištění. Pro její získání je třeba prokázat dostatečné příjmy pro splácení úvěru.