Půjčka ve zkušební době

Většina poskytovatelů spotřebitelských úvěrů žádá nějakou záruku schopnosti splácet. Je to logické. Chtějí mít jistotu, že dostanou své peníze zpět a snaží se co nejvíc vyhnout možným problémům v budoucnu. Jejich postupu se není co divit. Jedna ze záruk, kterou požadují je stálý příjem.

Soukromé půjčky od lidí

Půjčka ve zkušební pracovní lhůtě přesto, ale není nedosažitelná. Stačí se obrátit na soukromý sektor. Lidí co půjčují svoje peníze je stále více. Jim bude stačit, že máte práci. To, že jste ve zkušebce neřeší ani smlouvu na dobu určitou řešit nebudou. Peníze dostanete v hotovosti během jedné schůzky.

I podmínky půjčení peněz jsou velmi vstřícné. Stačí dva doklady totožnosti. Částka, kterou můžete získat se pohybuje od 1.000 Kč do 20.0000 Kč. To vše bez ručitele a shánění dalších záruk. Malá finanční záloha se vždy hodí.

Jak je vidět půjčky ihned pro zaměstnané ve zkušební lhůtě bez příjmu jsou dosáhnutelné. A peníze budete díky tomu mít ve stejný den. Vyplácení je na ruku nebo na Váš účet v bance. Převod do banky probíhá bez jeho prověřování (zaslání ověřovací platby).