Půjčky na prodejnách Geco

geco-pujcka

Pokud nevíte co jsou prodejny Geco tak jde o prodejny s tabákem novinami a časopisy. Takové ty trafiky, které najdete v každém supermarketu a obchodním domě. Nově si na těchto místech můžete vzít půjčku a během chvilky odejít z hotovostí 8000 Kč.

Hlavní předností je, že je dostupná každý den, 7 dní v týdnu včetně víkendů. Tím se stává bezkonkurenční víkendovou půjčkou.

Co dál přináší za výhody?

  1. Je zela bez poplatků.
  2. Peníze dostanete hned v hotovosti.
  3. Je dostupná včetně sobot a nedělí.
  4. Potřebujete jen mobil a platnou občanku.

Jak postupovat

Geko půjčka v trafice nabízí dvě možnosti. Žádost můžete začít doma a do prodejny jít už s potvrzující sms zprávou nebo vše kompletně udělat na prodejně prostřednictvím dotykové obrazovky. V obou případech je postup naprosto shodný. Když se rozhodnete začít proces vyřízení doma otevřete si stránky firmy Geco. Postup:

  1. Zadáte číslo Vašeho mobilu.
  2. Přijde kód, který opíšete.
  3. V následujícím kroku zadáte Vaší adresu a zvolíte si výši.
  4. Přijde Vám potvrzující sms.

A nyní již můžete vyrazit do nejbližší prodejny. Obsluha Vám dá smlouvu, kterou podepíšete a hned na to dostanete peníze. To je vše a je to opravdu jednoduché.

Firma Geco není přímím poskytovatelem, ale je v podstatě zprostředkovatelem známé a spolehlivé firmy Zaplo. Takže pokud si půjčujete v trafice tak si půjčujete od Zapla. Podmínky jsou naprosto schodné. Je tedy jedno kde si požádáte. Výhodou žádosti na pobočce Geco je rychlost (peníze dostanete okamžitě) a dostupnost i v nepracovní dny a také jednoduchost vyřízení.