Půjčky na prodejnách Geco

geco-pujcka

Pokud nevíte co jsou prodejny Geco tak jde o prodejny s tabákem novinami a časopisy. Takové ty trafiky, které najdete v každém větším supermarketu a obchodním domě. Na tom není až tak nic zajímavého. Co, ale zajímavé je, že si nově na těchto místech můžete brát půjčky. Během chvilky odejdete s hotovostí až 16.000 Kč. A to ještě není všechno. Hlavní předností je, že tuto možnost máte díky otevírací době každý den. 7 dní v týdnu včetně víkendů. Tím se tento poskytovatel stává bezkonkurenční víkendovou půjčkou. Další zajímavou výhodou je, že ji za určitých dodržených podmínek můžete mít zcela bez poplatků (více níže). A co ještě na Vás čeká?

Co dál přináší půjčka Geco za výhody?

  1. Je zela bez poplatků.
  2. Peníze dostanete hned v hotovosti.
  3. Je dostupná včetně sobot a nedělí. Asi jediná nebankovní půjčka o víkendu.
  4. Potřebujete jen mobil a platnou občanku.
  5. Splatnost můžete o 30 dnů odložit za poplatek jehož výše se odvíjí od doby odložení splatnosti.

Podmínky pro získání

Podmínek není moc a nijak ve svých požadavcích nevybočují od ostatních. Žadatel musí být občanem ČR s minimálním věkem 18 let a nesmí být nikde dlužníkem. Jako jediný doklad stačí občanský průkaz. Ještě budete potřebovat mobil kam Vám přijde ověřovací smska.

Jak postupovat

Geko půjčka v trafice nabízí dvě možnosti. Žádost můžete začít doma a do prodejny jít už s potvrzující sms zprávou nebo vše kompletně udělat na prodejně prostřednictvím dotykové obrazovky. V obou případech je postup naprosto shodný. Když se rozhodnete začít proces vyřízení doma otevřete si stránky firmy. Postup:

  1. Zadáte číslo Vašeho mobilu.
  2. Přijde kód, který opíšete.
  3. V následujícím kroku zadáte Vaší adresu a zvolíte si výši.
  4. Přijde Vám potvrzující sms.

A nyní již můžete vyrazit do nejbližší prodejny. Obsluha Vám dá smlouvu, kterou si přečtete a podepíšete. Hned na to dostanete peníze. To je vše a je to opravdu jednoduché.

Kdy je bez poplatků a úroků

Jedinou podmínkou je aby vše bylo řádně a v termínu splaceno. Splatnost lze nastavit na 7 až 30 dní. Termín splatnosti uvidíte ve svém účtu po přihlášení. Jen pozor na to, že den splatnosti je den kdy se odeslaná částka připíše na účet poskytovatele. Ne den kdy ji odešlete.

Zaplo půjčka Geco

Za vším stojí známá a spolehlivá firma Zaplo. Takže pokud si půjčujete v trafice tak si půjčujete od Zapla. Podmínky jsou naprosto schodné. Je tedy jedno kde si požádáte. Výhodou žádosti na pobočce Geco je rychlost (peníze dostanete okamžitě) a dostupnost i v nepracovní dny a také jednoduchost vyřízení.