Půjčky od mBank

mBanka nyní nabízí zajímavé půjčky za zajímavých podmínek. Jsou bezúročné a s velmi nízkým poplatkem. V současné době se pravděpodobně jedná o nejlepší půjčky v bankovním sektoru.

mPůjčka od 10.000 Kč do 40.000 Kč

Jak je již uvedeno v nadpise částku, kterou si můžete půjčit musí být v rozmezí od 10.000 Kč do 40.000 Kč. To nejzajímavější, ale je kolik přeplatíte navíc. Poplatek je pouze 2% z částky, kterou si půjčujete. U té nejvyšší částky je to tedy pouze 800 Kč. Když si půjčíte nejnižší částku 10.000 Kč zaplatíte navíc jen 200 Kč. Měsíční splátka v tomto případě bude jen 833 Kč. U nejvyšší částky je splátka 3.333 Kč každý měsíc. Dobu splácení si můžete zvolit na 12 nebo 24 měsíců. Bez poplatku je i předčasné splacení.

Jednoduché podmínky

Podmínkou je aby to byla Vaše první půjčka u této banky. Dále Vám musí být více jak 18 let a musíte mít příjem.

Několik způsobů jak ji získat

Pokud již v mBance máte účet stačí použít internetové bankovnictví a hned si tam zažádat. Peníze v tomto případě budete mít na účtu ihned. Pokud v této bance účet nemáte budete si jej muset založit. Stačí si o půjčku zažádat online na webových stránkách banky. Součástí žádosti je i žádost o zřízení účtu. Založení i vedení účtu je zdarma. O půjčku si dále můžete zažádat také tím, že využijete některé pobočky této banky.

Bezúročná půjčka

Částka, kterou můžete dostat je v rozmezí 10.000 Kč až 40.000 Kč, do splatnosti 1 rok nebo 2 roky, platí se poplatek 2 procenta z vypůjčené částky a poslední podmínkou je, že musí jít o Vaší první půjčku u této banky.

Další služby

Pojištění. Půjčku lze pojistit hned na několik výjimečných událostí od ztráty zaměstnání až po úmrtí.

Sloučení více úvěrů. Sloučit si můžete až 10 úvěrů do maximální výše 600.000 Kč.