Půjčky pro brigádníky

Brigádní způsob práce není nijak zvlášť štědře ohodnocen (běžná cena za hodinu je 50 až 80 Kč) a tak hodně lidí, kteří jsou tímto způsobem zaměstnáni hledají možnosti kde si půjčit. Hned na začátku je potřeba upozornit, že to není úplně moudré. Udělat si u někoho dluh když nemá dostatečný příjem a jistou práci není dobré. Dobře zvažte zda budete schopni splácet! Pokud to máte dobře spočítané čeká ho několik překážek, které bude muset překonat.

Omezené možnosti

Kdo se,ale i tak do toho chce pustit mám celkem omezené vyhlídky. Bankovní i nebankovní firmy předtím než někomu dají peníze chtějí po dotyčném různě odstupňované záruky. Bez účelový úvěr neposkytnou nikomu kdo jim tyto záruky nedá. Řadí je do tzv. rizikové skupiny kam mimo jiné spadají: nezaměstnaní, lidé ve zkušební době, důchodci, ženy na mateřské, studenti a právě brigádníci.

Na občanku jak kde

Každého asi hned napadne, že musí poptávat tam kde mají minimum podmínek. Jsou tu sice půjčky jen na občanku, ale u těch musíte dávat větší pozor od koho a za jakých podmínek si půjčujete. Ani tito poskytovatelé lidem na brigádě nebo těm co pracují na dohodu hotovost jen tak nedají. Pokud ano velmi pečlivě to zvažte a především si dopodrobna zjistěte za jakých to je podmínek.

Kde mi půjčí

Jedinou možností půjčky pro brigádníky zůstává hotovost od soukromníka. Na ty se můžete obrátit vždy když nemáte žádné finance. Jako všude i tady si musíte dát pozor co podepisujete. Bez přečtení smlouvy nic nepodepisujte. Přečtěte si ji raději hned dvakrát a když něčemu nebudete rozumět nechte si to vysvětlit. Pozor také na dodatky smluv.

Jak získat půjčku

Stačí proto jen vyhledat danou osobu, která půjčí a zavolat nebo odeslat sms. Domluvíte si schůzku na které podepíšete smlouvu a dostanete peníze na ruku. Není to nic složitého.

Pozor! Nevolejte na čísla začínající 900. Jsou to čísla se zvýšenou minutovou sazbou. Naštěstí takových nabídek je dnes už jen minimum.