Půjčky pro dlužníky

Stále existují firmy kde se dá dostat okamžitá půjčka pro dlužníky 24 hodin denně a pro lidi s registrem? Pokud jste u nějaké společnosti dlužníkem a potřebujte ihned peníze nemáte moc možností jak je získat. Než, ale něco takového vůbec začnete vyřizovat musíte si položit jednoduchou, ale o to důležitější otázku.

Opravdu si chcete vytvořit další dluh?

Před tím než si vezmete další půjčku a nemáte přitom ještě splacenu tu předchozí dobře zvažte zda ji opravdu tak nutně potřebujete a zda budete vůbec schopni všem úvazkům dostát. Nerozumným zadlužováním se můžete dostat do dlouhodobých finančních problémů ze kterých se budete dostávat dlouhé roky přestože vám to tak nemusí vůbec připadat. Pokud peníze opravdu potřebujete a jste si jisti, že budete schopni splácet můžete se pustit do žádosti. V této situaci (kdy nemáte vše splaceno) je, ale rozumnější nejdříve vyřídit všechny současné nedoplatky. Nespoléhejte se na to, že až bude nejhůř vše vyřešíte oddlužením. Tento krok nemusí vyjít a pravděpodobně to tak také bude.

Dlouhodobá půjčka pro zadlužené

Hodně poptávané jsou co nejnižší splátky rozložené na dlouhá období. Bez ohledu na to. Opravdu jsou firmy nebo lidé, kteří půjčují i dlužníkům bez nahlížení do registrů? Ano nebo ne? Toto je velmi probírané téma. Dnes již neexistuje způsob jak těmto lidem půjčit legální cestou. Z logiky věci by to ani sám poskytovatel neměl chtít ve svém vlastním zájmu z jednoduchého důvodu. Těžko by dostal vše zpět. Pokud to ovšem není jeho záměr a nechce s dluhy dále obchodovat. To je, ale na jiné téma. Jak to tedy je?

Všichni dnes mají povinnost nahlížet do registrů a osobám, které nebudou dostatečně solventní nesmí půjčit. Jinak se sami vystavují postihu a odebrání licence na svou činnost. Z toho plyne, že dostat se k penězům v roli dlužníka už není tak snadné jako dříve.

Soukromníci jsou spásou a nabízejí to co nikdo jiný

Aneb soukromě půjčím peníze hned. Jednou z možností na kterou se mnozí upírají je vzít si peníze od soukromých osob. Ale i na ně se samozřejmě vztahují zákony. Jejich lákadla jsou přesto veliká. Rádi o sobě například tvrdí, že:

  • nepátrají potom jestli někde máte dluhy takže nekoukají do registrů,
  • opravdu půjčím peníze bez vyjímek všem,
  • mají lepší podmínky a osobní přístup než kdokoliv jiný,
  • nepožadují ani doklad o příjmu,
  • máte okamžitě hotovost bez čekání na schválení,
  • půjčky na ruku pro zadlužené,
  • opravdu půjčím všem.

Z těchto lákadel, ale není v podstatě vůbec nic v mezích zákona reálné. Takže jde jen o sliby nebo se jisto jistě dostanete do spárů lichváře. Před takto neuváženým jednáním je potřeba varovat. Vytvořit si další závazek je velmi nezodpovědné. Je to spolehlivá cesta jak přijít o všechen majetek a dostat se do trvalých problémů.

A jak poznat nepoctivce, který bude nabízet pro vás nevýhodné podmínky. Jednoduše podle výše uvedených bodů a také podle toho, že po vás nechce prakticky žádné dokladování a bude vám tvrdit, že peníze dostanete i se záznamem v registru. Více o tom jak poznáte nepoctivce.

Dlužím kde mi půjčí

Přesto je hodně lidí, kteří poptávají půjčky i s registrem. To znamená, že jsou vedeni na nějakém seznamu dlužníků díky tomu, že někomu nesplácejí. Nikdo, ale opravdu nikdo by si v takovéto situaci neměl dělat další závazek, který zcela jistě nebude schopen dostát.