Půjčky pro nezaměstnané

pujcky_nezamestnanym

Jste aktuálně bez práce a potřebujete půjčit peníze? Ptáte se kde dávají půjčky pro nezaměstnané bez dokládání příjmu a kde bez problémů dostanete hotovost? V případě, že nemůžete doložit Váš příjem musíte se zaměřit na ty co půjčují jen na občanský průkaz a nebo dávají hotovost na ruku. I takových nabídek je dostatek, ale nicméně i zde se vyplatí věnovat nějakou dobu výběru. V budoucnu v případě nenadálých komplikací se Vám to vrátí v podobě ušetřených starostí a hlavně zbytečně vydaných peněz.

Kde půjčí nezaměstnaným?

Nejsou to samozřejmě banky. Ty můžete hned vyloučit, protože každá banka chce doložit schopnost splácet. A není to ani většina nebankovních subjektů. I když to některé o sobě rádi tvrdí. Otázkou zůstává proč to dělají když nakonec stejně „nedají“. I oni Vás budou považovat za rizikové klienty. Musí se zcela logicky hledat někdo kdo nenahlíží do registrů.

Kam se tedy obrátit? Odpověď je jednoduchá. Na nabídky půjček od soukromých osob. Zde je největší šance, že ji dostanete. Ty jsou totiž bez doložení zaměstnání. Ještě než si je blíže popíšeme podívejme se na nejčastější požadavky této skupiny žadatelů, které lze dohledat na inzertních serverech.

Jaké to jsou? Půjčka musí být:

  • bez potvrzení o příjmu – to je samozřejmě logický požadavek
  • bez registru
  • ihned na účet
  • bez poplatku předem
  • ihned na ruku
  • i o víkendu
  • na složenku

Jak je vidět nic mimořádného. Ale vraťme se zpět k tomu co hledáme.

Soukromníci mají půjčky ihned pro nezaměstnaný nonstop bez požadavku na doklad ze zaměstnání o příjmu. Nepoužívají ani registry dlužníků pro posouzení bonity. Jsou velmi otevřeni dohodě a mají vstřícné jednání a jsou k dispozici i o víkendech. Dávají ovšem menší částky. Zhruba do 20.000 Kč. Pokud potřebujete více a budete chvilku hledat pravděpodobně najdete někoho kdo nabízí i více.

Výši si vyberete podle momentálních možností splácení. To je rozumné dobře uvážit než se za pár týdnů či měsíců dostat do problémů. Pokud tedy není horní hranice pro Vás problém volba jakou si vzít půjčku je tím zcela jasná.

Hotovostní půjčky pro nezaměstnané ihned na účet nebo na ruku

Jsou to dvě možnosti jak si peníze nechat doručit. Převod na účet je jasný. Netrvá to věčnost a nemusíte se bát, že budete čekat nepřiměřeně dlouho. Druhá možnost je, ale přeci jen o dost zajímavější vzhledem k její rychlosti. Je to osobní setkání s budoucím věřitelem kde jednak vše vyřídíte a dojde i k předání financí. Jen si domluvíte schůzku na které dostanete peníze hned hotově ještě ten den. Sms žádosti jsou stále velmi populární, ale jde o prvotní kontakt mezi žadatelem a věřitelem. Dále vše už probíhá klasickou cestou.