Půjčky s exekucí

Půjčí mi někdo v exekuci. Dá mi ještě někdo peníze když jsem v registru? To je častá otázka těch co se dostanou do problémů s financemi. V této situaci už není často kde brát jak se říká. Zdravý rozum říká, že by to nemělo být ani možné. No, nemusí to být vždy pravda. Pokud si projdete pár inzercí tak zjistíte, že i lidem v exekucích se vehementně peníze na dluh nabízejí. Otázkou samozřejmě je za jakých podmínek a zda nejde třeba o lichvu.

Vytloukat dluh dalším dluhem není vůbec rozumné a v praxi to samozřejmě ani nefunguje. V žádném případě se tento postup nedá doporučit. Dluhy jsou nepříjemné a je dobré je vždy co nejdříve splatit. Jenže málokdo to zvládne sám. Často to je na odbornou pomoc. Mnoho lidí svojí situaci řeší úplně opačně a zadlužuje se stále dál. To má téměř vždy katastrofální konce.

Půjčky pro zadlužené na ruku

Žadatelé kteří jsou v této situaci žádají často hotovost a mají i velmi na spěch. To bohužel nahrává těm kdo nejednají úplně na rovinu. Je dobré si i v této situaci dát na čas a dobře si rozmyslet s kým a za jakých podmínek budete jednat a případně i uzavírat smlouvu. Kdo to neudělá může se dostat do velkých problémů. Bohužel většina lidí se bez jakékoliv rozvahy vrhá do čehokoliv a je schopna podepsat téměř cokoliv.

Inzerát: půjčka od soukromé osoby

Pokud jste v situaci, že už nevíte na koho se máte obrátit mohou to být soukromníci poskytující drobné úvěry co vyjdou vstříc i lidem v problémech. Dobře to samozřejmě není, ale taková je realita trhu.

Pravda je taková, že se běžně nabízejí i půjčky pro lidi se záznamem v registru dlužníků. Nevěříte? Stačí si otevřít nějaký inzertní web. Půjčky v hotovosti od soukromníků jsou toho příkladem. Takových nabídek tam je a bude celá řada. Na otázku kdo může mít zájem na tom poskytnout peníze někomu kdo nemá na jejich vrácení je těžká. Stejně tak proč a s jakým záměrem tak činí.

Soukromník půjčuje peníze. Ano, to je pravda. Musí, ale dodržovat zákony stejně jako třeba banky. Takže ani u něj by člověk co má exekuce neměl uspět. Problém je v tom, že tito lidé si často dělají svoje pravidla. A ta jsou výhodná samozřejmě jen pro ně. To je věc, kterou si musí každý pohlídat aby se nestal obětí podvodu.

Někdo se může Vás jako budoucího věřitele pokusit připravit i o to poslední co má. Často jsou požadovány různé jistiny, zálohy a podobně. Scénář je v tomto případě vždy stejný. Sebrat peníze které se podařilo vylákat a zmizet. Takovou osobu je pak velmi problematické (často zcela nemožné) najít.

Peníze od soukromé osoby

Na soukromé investory se nejčastěji obracejí ti co mají problémy se splácením půjček. Je to jediná skupina poskytovatelů, která je ochotna dlužníkům vyjít v jejich požadavcích vstříc.

Výhoda je, že takový člověk půjčí hotovost a přijede. Ano. Ani taková služba není vyjímkou. Konkurence je velmi velká a tak se každý snaží vyjít vstříc jak se jen dá. Jak již bylo uvedeno výše jde o velmi rizikové chování a nelze je nikomu doporučit.