Půjčky s registrem

V první řadě by se měl někdo kdo už nezvládá splácet jeden dluh zamyslet nad tím zda je rozumné brát si další úvěr. Další půjčené peníze pomohou jen dočasně a problém celkově jen zhorší. Je vhodné vše pořádně promyslet než začnete klást otázku kde mi půjčí když jsem v registru.

Kdo půjčí i se záznamem

V případě, že máte záznam v registru a potřebujete další hotovost nebude snadné ji někde získat. Existují firmy, které dávají půjčky bez registru. Myšleno tím jeho prověřování. Mnohé z nich to, ale jen tvrdí a skutečnost je jiná. Podíváme se na to podrobněji.

Pro nebankovní subjekty jsou půjčky pro lidi se záznamem více nákladné. Pokud někdo nezaplatí včas je to více administrativy a v případě, že dojde až na exekuci je to pro firmy ještě dražší. Proto se rizikovým žadatelům brání.

Peníze na směnku ihned na ruku

Jedinou možností pokud se pro další úvěr přeci jen rozhodnete jsou půjčky na směnku. U nich můžete mít peníze okamžitě. Jen podepíšete směnku a peníze jsou Vaše. Pokud Vám někdo tvrdí, že nejsou vymahatelné nevěřte mu. I dluh, který si uděláte na směnce budete muset splatit.

Půjčky s registrem a exekucí můžete mít i Vy. Svého budoucího věřitele si, ale vždy dobře a důkladně vybírejte.

Registry dlužníků

Existuje několik seznamů s registry dlužníků. Ale žádný registr dlužníků zdarma není dostupný jak se mnoho lidí mylně domnívá. Všechny jsou placené. Proto pokud budete chtít zjistit zda se tam nacházíte budete si muset tuto službu zaplatit.