Půjčky s ručitelem

Ačkoliv má půjčka s ručitelem o něco delší dobu vyřízení (hotovostní půjčky do 48 hodin) má tento druh malého úvěru jednu nespornou výhodu oproti krátkodobým půjčkám. Tou je horní horní hranice. Zde si můžete půjčit několik desítek tisíc korun na dlouhodobé splátky.

Více peněz vám dává více možností. Splátky jsou rozloženy na delší dobu a nejsou tedy tak vysoké. A pokud si můžete splátky snížit nebo dočasně pozastavit je to jen dobře. Odložení splátek úvěru se domlouvá individuálně.

V nebankovní sektoru to může být až 200.000 Kč. Stále jde o bez účelové osobní úvěry kdy nemusíte prokazovat na co peníze potřebujete. Dobře poslouží třeba jako půjčka na auto nebo vybavení domácnosti. To už je na Vás jak s penězi naložíte.

U tohoto úvěru se nemusíte orientovat jen na nabídky nebankovních firem. V případě, že máte ručitele můžete se směle obrátit i na banky. Začněte v té Vaší kde máte účet. Pokud půjčky poskytuje což je dnes prakticky každá zajděte nejdříve tam. Půjčky s ručitelem jsou především jejich doménou.

Pokud naopak potřebujete rychle hotovost v řádech pár tisíc korun podívejte se na nabídku krátkodobých mikropůjček v hotovosti. Ty dostanete velmi rychle a nepotřebujete k tomu žádné ručení. Stačí mít jen jeden doklad totožnosti.