Rychlá půjčka o víkendu v hotovosti

Peníze o víkendech hotově na ruku dnes již můžete dostat stejně jako v kterýkoliv jiný den. Kdo potřebuje cokoliv zaplatit nebo koupit v sobotu nebo v neděli nemusí zoufat. Jde to. A je dokonce i více možností. Minimálně můžete volit mezi nebankovní společností a soukromníkem. Přestože řada firem na svých webech tvrdí, že u nich to jde i v sobotu a neděli není to často pravda. V tyto dny si můžete jen zažádat a vše je pak dokončeno až v pondělí. Peníze v těchto případech můžete vidět až třeba v úterý. Vždy se tedy vyplatí si toto ověřit.

Hotovostní půjčka o víkendu

Celkem běžně se lidé dostávají do situace kdy si z různých důvodů potřebují vypůjčit i během dnů pracovního volna. Jak známo banky během těchto dnů nefungují a je potřeba hledat jiná řešení. Stále se na tomto webu doporučuje při výběru poskytovatele postupovat s rozvahou a rozhodnutí neuspěchat, ale zdá se, že počkat do pondělí je pro mnohé odklad, který nemohou z nějakého důvodu překonat. Ponechejme to každému na uvážení a zpět k tématu.

Nonstop půjčka o víkendu v hotovosti

Jedinou nebankovní firmou, která to zatím umožňuje je firma Zaplo. Ta spojila své síly s firmou Geco, která provozuje síť prodejen tabáku a časopisů po celé ČR a to především v obchodních centrech. Jak to funguje. V praxi to vypadá tak, že si doma na stránkách Zaplo.cz vyplníte žádost. Po jejím schválení se již můžete vypravit do některé z poboček Geco s kódem, který dostanete smskou. Tam už jen podepíšete smlouvu a hned na místě dostanete peníze v hotovosti. Celý proces se dá také vyřídit přímo na prodejně. Podrobnosti jsou popsány na této stránce.

Výhody. Je dostupná všem co splní dané podmínky. Je to jediná spolehlivá půjčka v hotovosti o víkendu a zároveň snadné řešení pro všechny co nemohou čekat na pondělí až banky otevřou. Jsou ale ještě další možnosti.

Půjčky o víkendu od soukromníka na ruku

Soukromníci a živnostníci. Tady je to na dohodě s konkrétní osobou. U daného člověka si musíte zjistit zda pracuje i když mají všude volno. Je velká pravděpodobnost, že ano. Pokud to tak bude stačí si domluvit schůzku. I přestože osoby poskytující peníze musí splňovat vše stejně jako firmy doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti.

7 dní v týdnu

Tím je výčet možností u konce. V současné době již žádná jiná další možnost neexistuje. V případě, že Vám tyto možnosti nevyhovují nezbude nic jiného než počkat na běžný pracovní týden kdy je daleko větší výběr.