Rychlé online půjčky od Crediton

Crediton je mezinárodní společnost působící v několika zemích světa. Specializuje na krátkodobé a dlouhodobé zápůjčky. Má licenci na provoz od České národní banky. Nový žadatel dostane maximálně 8.000 Kč. Pokud již jste klientem a svůj předchozí úvěr máte splacený můžete dostat až 20.000 Kč. Kdo již půjčku od této firmy měl dostane peníze během několika málo minut na účet. Dříve se dalo o půjčku požádat i prostřednictvím sms zprávy. To již dnes neplatí. Své žádosti můžete podávat prostřednictvím formuláře na webových stránkách nebo zavoláním na info linku.

První půjčka

První půjčka je krátkodobá. Musíte projít obvyklým procese schvalování. Crediton po Vás v tomto případě bude požadovat: jméno, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu (nemusí být Váš), e-mail a číslo mobilního telefonu (pouze Vaše vlastní). Maximální částka je 8.000 Kč. Maximální doba splatnosti je 30 dní. Pokud tuto částku vrátíte do 30 dní je RPSN 0%. Poplatek za prodloužení o 14 dní je 1965 Kč.

Opakovaná nebo také dlouhodobá půjčka

Zde již nemusíte procházet procesem schválení a pokud máte předchozí půjčku řádně splacenu dostanete peníze ihned. Maximální výše půjčky je již 20.000 Kč. Doba splatnosti je i zde 30 dní.

Crediton zkušenosti klientů

Pokud se podívat na webovou prezentaci firmy zjistíte, že zkušenosti klientů jsou velmi pozitivní.