Soukromé půjčky v hotovosti na ruku

soukrome_na_ruku

Především na internetu a v denním tisku najdete záplavu nabídek půjčím své peníze na ruku a podobně. Dá se jim věřit a jak vůbec fungují? Opravdu není potřeba čekat na schvalování a převody v řádech dnů? Hned na začátek je potřeba říct, že je to celkem džungle a je těžké se v tom orientovat. Následující řádky Vám pomohou tento stav zlepšit a zorientovat se v tom.

Ale i v tomto směru se blýská na lepší časy. Chystá se změna zákona po které by měl mít spotřebitel více výhod a možností. Ale o tom někdy jindy. I přestože si půjčíte od jednotlivce a ne firmy musí být dodrženy určité kroky a regule. Co je pro Vás podstatné. Hlavně musí být sepsána řádná smlouva. Jejím podpisem ochráníte především sebe!

Půjčka od soukromníka v hotovosti

Hodně lidí, kteří potřebují peníze se obracejí čím dál častěji právě na soukromé poskytovatele. Důvod je jasný. Nejsou zde tak přísné podmínky jako u bank, ale i nebankovních firem. Kdo u nich neuspěje zkouší to právě u soukromníka.

Prověřujte prověřujte prověřujte

Když najdete osobu, která Vám poskytne peníze je pár věcí co by jste měli udělat. Především se nenechejte zlákat vidinou snadno získaných peněz a postupujte s rozvahou a prověřujte:

  • pravost uváděné adresy
  • podle jména a kontaktních údajů vyhledejte reference
  • důkladně si pročtěte smlouvu – velmi důležitý bod

Peníze o víkendu na ruku

Nespornou výhodou je i fakt, že peníze můžete dostat na ruku i o víkendech. Půjčka o víkendu hotově. To je něco o čem si u nebankovních firem, které posílají peníze na účet můžete nechat jen zdát. Je libo půjčka v neděli hned na ruku! Žádný problém.

Co získáte:

  • především peníze okamžitě
  • rychlost vyřízení
  • bez registru
  • hotovost během pár minut

Poctivá půjčka od soukromé osoby

Zde jsou popsání poskytovatelé nebankovních půjček na ruku včetně postupu získání.