Soukromé půjčky v hotovosti na ruku

soukrome_na_ruku

Především na internetu a v denním tisku najdete záplavu nabídek půjčím své peníze na ruku a podobně. Dá se jim věřit a jak vůbec fungují? Opravdu není potřeba čekat na schvalování a převody v řádech dnů? Hned na začátek je potřeba říct, že je to celkem džungle a je těžké se v tom orientovat. Následující řádky Vám pomohou tento stav zlepšit a zorientovat se v tom.

Ale i v tomto směru se blýská na lepší časy. Chystá se změna zákona po které by měl mít spotřebitel více výhod a možností. Ale o tom někdy jindy. I přestože si půjčíte od soukromé osoby musí být dodrženy určité kroky a regule. Co je pro Vás podstatné. Hlavně musí být sepsána řádná smlouva. Jejím podpisem ochráníte především sebe!

Hodně lidí, kteří potřebují peníze se obracejí čím dál častěji právě na soukromé poskytovatele. Důvod je jasný. Nejsou zde tak přísné podmínky jako u bank, ale i nebankovních firem. Kdo u nich neuspěje zkouší to právě u soukromníka.

Prověřujte prověřujte prověřujte

Když najdete osobu, která Vám poskytne peníze je pár věcí co by jste měli udělat. Především se nenechejte zlákat vidinou snadno získaných peněz a postupujte s rozvahou a prověřujte:

  • pravost uváděné adresy
  • podle jména a kontaktních údajů vyhledejte reference
  • důkladně si pročtěte smlouvu – velmi důležitý bod

Peníze o víkendu na ruku

Nespornou výhodou je i fakt, že peníze můžete dost na ruku i o víkendech. O tom si u nebankovních firem, které posílají peníze na účet můžete nechat jen zdát. Je libo půjčka v neděli hned na ruku! žádný problém.

Co získáte:

  • především peníze okamžitě
  • rychlost vyřízení
  • bez registru
  • hotovost během pár minut

Zde jsou popsání poskytovatelé nebankovních půjček na ruku včetně postupu získání.