Stoprocentní půjčka

Mnoho žadatelů řeší dokola stále stejný problém. Nikde jim nechtějí dát půjčku. Jak to vyřešit a je vůbec někdo kdo půjčí opravdu každému a peníze jsou vyplaceny ihned? Postupně si rozebereme jednotlivé možnosti.

Proč mi nikde žádost neschválí?

Pro začátek se budeme snažit najít odpověď na otázku proč všichni tvrdí, že u nich není problém peníze dostat a že to půjde velmi rychle. V oblasti bezúčelových úvěrů je obrovská konkurence firmy se snaží k sobě nalákat každého a skoro za každou cenu. A dávají příslib i těm, kteří toho nemohou dosáhnout. Je to trochu spekulace, ale možná to tak je.  Některé firmy  slibují i něco co není úplně pravda. Půjčky všem nebo bez prohlížení registrů a podobně. Spíše opak je pravdou. Všechny firmy si každého komu pošlou peníze důkladně prověřují.

Ale zpět k podstatě „problému“ kde a kdo má šanci. Pro lepší přehlednost si rozdělme žadatele do tří skupin a zkusme nastínit jejich možnosti. První dvě skupiny jsou bezproblémové.

Žadatel žádá poprvé a není v registrech

Ten má situaci nejednodušší a má z čeho vybírat. Jediné co musí udělat je najít si poskytovatele který mu bude vyhovovat. Jen pro tuto skupinu je půjčka takřka stoprocentní. V podstatě si může žádost dát skoro kdekoliv a má velkou šanci půjčku dostat. Pokud navíc prokáže svůj příjem neměl by mít už vůbec žádný problém. Na koho se může člověk spadající do této skupiny obrátit? Měl by v první řadě zajít do banky kde má vedený svůj účet a podívat se na nabídky notoricky známých nebankovních společností.

Pokud přeci jen někdo má problém se schválením žádosti může to být tím, že je veden v registrech dlužníků aniž by o tom věděl. Do registrů se člověk může dostat i za pozdní platbu účtu za telefon, elektřiny a podobně.

Žadatel co už půjčku měl a splatil ji

Je na tom podobně jako lidé v předchozí skupině za předpokladu řádného splacení. V takovém případě je nejlepší obrátit se na stejného poskytovatele. Vyřízení bude rychlé a peníze dostanete na svůj účet opravdu během pár minut (za této situace expresní zasílání opravdu funguje). Člověk, který ale řádně nesplácel nebo dokonce ještě vše nesplatil je na tom již o poznání hůře. Zejména když už se nachází v registrech. Takový lidé se musejí obracet na věřitele stejného jako ti z poslední skupiny.

Žadatelé nejrizikovější a dlužníci

Sem spadají ti co již jsou v registrech nebo jsou jinak rizikový. Takový člověk by už neměl další žádost nikde podávat. Jenže člověk je nepoučitelný a jde i do velkého rizika. Je to jistá cesta jak se dostat do velkých a obtížně řešitelných problémů.

Rizikové půjčky

Když lidé z poslední skupiny objeví někoho kdo je jim ochoten peníze dát (pravděpodobně to bude soukromá osoba) přestože i jí samotné je jasné, že nemá na vracení nebo to je přímo záměr jde nejspíše o podvodníka. Je několik způsobů jak Vás někdo může o hotovost připravit. Nejčastěji tím, že požadována vratná kauce. Více o tomto nebezpečí je napsáno zde.

Odpověď na vznesenou otázku ze začátku je tedy jasná. Není nikdo kdo by mohl vyhovět úplně každému. A když se někdo takový objeví nejspíš to nebude úplně bez rizika.