Telefonní půjčka

Půjčka po telefonu patří k nejrychleji vyřizovaným. Stačí jeden telefonát nebo sms a tím bude vše potřebné vyřízené. Operátor s Vámi dohodne vše co bude potřeba. Ihned se také dozvíte zda máte žádost schválenou což je drtivá většina případů. Nemusíte nikam docházet ani vyplňovat složité dotazníky na internetu. Jeden hovor stačí a můžete dostat peníze. Vše dál je pak už velmi jednoduché.

Nevoláte na drahé linky se zvýšenou sazbou za každou minutu Vašeho hovoru! Ty mimochodem poznáte podle toho, že začínají devítkou. Solidní firmy mají volání na své linky zdarma. Takové poznáte podle toho, že začínají číslem 800.

Komu je určena? V podstatě každému kdo splní pár jednoduchý požadavků. Minimální věk žadatele o půjčku musí být 18 let a musí mít naše občanství. Pokud budete chtít poslat peníze do banky musíte pochopitelně mít v některé účet. Co naopak nebudete potřebovat je doložení Vašeho měsíčního výdělku a jakékoliv ručení.

Peníze po telefonu můžete použít na cokoliv. Nejčastěji se využívají jako rychlá půjčka do výplaty, ale to samozřejmě není nijak omezováno. A kolik můžete dostat? Většina poskytovatelé vám při první úvěru nabídne od 3000 do 5000 korun. Více jen málokdo. Teprve až si ověří jakým způsob splácíte nabídne vám více. To už může být 10000 až 20000 korun. Pokud Vám stačí půjčka do výplaty do 3000 Kč nebudete mít problém ji dostat.