TOMMY STACHI recenze

Krátké představení

TOMMY STACHI je na trhu od roku 2004. Půjčky jsou v rozsahu 10.000 Kč až 150.000 Kč. Nejsou žádné poplatky za sjednání ani za zaplacení před termínem. Kdo půjčku dostane? Musíte mít doložitelný příjem a nesmíte být v exekuci. Co nemusíte mít je ručitel a zástava. Zažádat mohou i senioři.

Firma má jednu pobočku v Praze. Pokud jste z jiné části republiky můžete si samozřejmě zažádat také díky formuláři na webu. Takže nejde jen o půjčky v Praze. Každý má šanci a možnost. Nicméně pokud chcete hotovost musíte si pro ni logicky na pobočku přijít.

Co můžete čekat a co naopak ne

Rozhodně nečekejte, že uspějete pokud nemůžete doložit svůj příjem. To ostatně ukládá zákon všem.

Na webu také najdete rady jak by se každý kdo si chce půjčit měl chovat. Což je dobře a svědčí to o solidnosti firmy. Jsou to sice notoricky známé věci, ale je potřeba je stále opakovat a připomínat. I na tomto webu tak činíme např. v článku desatero pro bezpečnou půjčku.

A něco navíc

Firma navíc nabízí něco co jinde nenajdete. A to je odměna za doporučení. Zkrátka pokud TOMMY STACHI doporučíte a dotyčná osoba půjčku samozřejmě získá dostanete odměnu rovných 1.000 Kč. Takže si můžete i vydělat. Stačí se jen zaregistrovat.